25. novembar - Dan državnosti Bosne i Hercegovine

Učenici naše škole su s radošću dočekali još jedan rođendan drage nam domovine.
Članovi Dramsko- recitatorske sekcije su tim povodom sa svojim profesorima pripremili Svečanu akademiju koja je održana dana 24.11.2021.g.
Poručili su da se otadžbina nosi u krvi,oslikava u našem ponašanju,tradiciji i navikama. A poenta svega je bila da volimo i poštujemo jedni druge jer ljubav je ta koja sve pobjeđuje. Zahvaljujemo se profesorici Čengić Jasmini i Kapo - Mehanić Belmi.
I ostali profesori i učenici su prigodnim aktivnostima obilježili ovaj značajan datum:
- članovi Geografske sekcije sa profesoricom Sabinom Kaljanac na časovima Geografije obilježili su Dan državnosti
- članovi Historijske sekcije sa profesorom Samirom Hajrulahovićem napravili prigodan pano koji se može pogledati OVDJE
- članovi sekcija: Mladi kroz život i ekologija sa profesoricom Belmom Omerhodžić Sokolović, Laboratorijska sekcija sa profesorcom Ildom Spahić i Web sekcija sa profesoricom Ilvanom Zukanović, pripremili su video koji se može pogledati OVDJE

Svim našim sugrađanima uprava i uposlenici JU Srednje medicinske škole žele sretan Dan državnosti Bosne i Hercegovine!