J.U. Srednja medicinska škola Sarajevo

  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • red color
Informacije za roditelje PDF Ispis E-mail
Autor Z.I.   
Srijeda, 09 Novembar 2016 20:39

TERMINI INFORMACIJA ZA RODITELJE U ŠKOLSKOJ 2016-2017. GODINI

 

RAZRED

PREZIME I IME RAZREDNIKA

INFORMACIJE ZA RODITELJE

Ia

 

HASANICA ADELA

PONEDJELJAK OD 17:00-17:45

Ib

 

ĆEMO NAIDA

UTORAK OD 12:30-13:30

Ic

 

ŽDRALOVIĆ NAIDA

ČETVRTAK OD 14:45-15:30

Id

 

PAŠALIĆ ABELA

ČETVRTAK OD 14:50-15:30

Ie

 

BRULIĆ ŠIPILOVIĆ VILDANA

ČETVRTAK OD 14:00

SVAKI DRUGI UTORAK 17:30

If

 

MUJIĆ BEDRIJA

ČETVRTAK OD 14:50-15:35

IIa

 

HAJDAREVIĆ KEMO

PETAK OD 16:45-17:30

IIb

 

IBIŠEVIĆ ARIJANA

PETAK OD 11:30-12:15

IIc

 

ALIĆ NAIDA

PONEDJELJAK OD 17:00-18:00

(SVAKIH PETNAEST DANA) PETAK 13:10-14:00

IId

 

MUKAČA ELVEDINA

UTORAK OD 13:10

PETAK 14:50-15:35

IIe

 

KADRIĆ AZRA

PONEDJELJAK OD 16:30-17:30

IIf

 

KALJANAC SABINA

SRIJEDA OD 14:45,

PO POTREBI PONEDJELJKOM OD 14:00

IIIa

 

PELTO MIRNES

UTORAK OD 17:30-18:15

IIIb

 

HADŽOVIĆ JASMINA

UTORAK OD 10:45-11:30 I

PETKOM OD 16:25 (VELIKI ODMOR DRUGE SMJENE)

IIIc

 

SMAJLOVIĆ SABINA

PETAK OD 15:40

IIId

 

HUJIĆ SUADA

PETAK OD 17:30

III e

 

JAŽIĆ AMELA

UTORAK OD 19:05

 

III f

 

ZUKANOVIĆ ILVANA

PONEDJELJAK OD 17:30

 

IIIg

SELIMOVIĆ HAJRIJA

UTORAK OD 16:40-17:30 (POČEVŠI OD 8.11.2016. GODINE)

SVAKE DRUGE SEDMICE ČETVRTKOM OD 18:20-19:05

IVa

 

LUKIĆ DEJANA

ČETVRTAK OD 18:15

IVb

 

HADŽIĆ SELMA

UTORAK OD 14:5015:35

IVc

ČENGIĆ ERNA


PONEDJELJAK OD 16:00-16:40

IVd

 

ODOBAŠIĆ DŽENANA

UTORAK OD 8:45-9:30

IVe

 

BJELAK AMRA

SRIJEDA OD 18:15-19:00

 

 

 


TERMINI PREDMETNIH INFORMACIJA U ŠKOLSKOJ 2016./2017. GODINI


PREZIME I IME PROFESORA

PREDMET

TERMINI KONSULTACIJA

HRUSTEMOVIĆ ZAHIDA

BOSANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

PETAK OD 11:30-12:15

IBIŠEVIĆ ARIJANA

BOSANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

PETAK OD 11:30

HANDŽIĆ DIJANA

(ALMA MUHIĆ)

BOSANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

PONEDJELJAK OD 16:40-17:25

ČENGIĆ JASMINA

BOSANSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

ČETVRTAK OD 15:40-16:25

ČENGIĆ ERNA

ENGLESKI JEZIK

UTORAK OD 13:10-13:50

HADŽOVIĆ JASMINA

ENGLESKI JEZIK

ČETVRTAK OD 8:50-9:30

BJELAK AMRA

ENGLESKI JEZIK

SRIJEDA OD 16:30

SELIMOVIĆ HAJRA

NJEMAČKI JEZIK

UTORAK OD 16:40-17:30 I PO POTREBI ČETVRTAK OD 18:20-19:05

ELEZOVIĆ MIRVIĆ ENISA

NJEMAČKI JEZIK

UTORAK OD 12:20-13:05

DEVIĆ SABINA

LATINSKI JEZIK

UTORAK OD 10:40-11.20

PIRIJAN NERMA

LATINSKI JEZIK

ČETVRTAK OD 12:20-13:05

HUJIĆ SUADA

TJELESNI I ZDRAVSTVENI ODGOJ

PETAK OD 15:40

HAJDAREVIĆ KEMO

TJELESNI I ZDRAVSTVENI ODGOJ

UTORAK OD 11:30-12:15

KURTOVIĆ VEDAD

TJELESNI I ZDRAVSTVENI ODGOJ

PONEDJELJAK OD 10:30-11:15

HAJRULAHOVIĆ SAMIR

HISTORIJA

UTORAK OD 9:40-10:25

REDŽEPAGIĆ ISMAIL

GRAĐANSKO OBRAZOVANJE (DEMOKRATIJA)

UTORAK OD 15:00-15:45

SMILJANIĆ IGOR

GRAĐANSKO OBRAZOVANJE (DEMOKRATIJA)

UTORAK OD 16:45-17:30

SELMANOVIĆ NEĐAJET

SOCIOLOGIJA

UTORAK OD 13:30-14:30

KALJANAC SABINA

GEOGRAFIJA

SRIJEDA OD 12:20-13:05

ODOBAŠIĆ DŽENANA

MATEMATIKA

PETAK OD 9:40-10:25

BRULIĆ ŠIPILOVIĆ VILDANA

MATEMATIKA, STATISTIKA

ČETVRTAK OD 10:40

MEHANIĆ KAPO BELMA

INFORMATIKA

PONEDJELJAK OD 9:40-10:25

KULENOVIĆ ŠEMSIJA

INFORMATIKA

PETAK OD 9:40-10:25

ŠUKLAO SUBHA

FIZIKA

PONEDJELJAK OD 14:00-14:45

PELTO MIRNES

FIZIKA

ČETVRTAK OD 14:00-14:45

GLAMOČIĆ ADNAN

FIZIKA

UTORAK OD 15:40-16:25

LUKIĆ DEJANA

BIOLOGIJA

ČETVRTAK OD 14:50-15:35

ALIĆ NAIDA

BIOLOGIJA

UTORAK OD 11:30-12:15

DŽAFO HASNIJA

BIOLOGIJA

SRIJEDA OD 13:10-14:00

BANOVIĆ ENISA

HEMIJA

ČETVRTAK OD 10:40-11:20

NUHBEGOVIĆ FAKETA

HEMIJA, PROPEDEUTIKA

ČETVRTAK OD 9:40-10:25

PAŠALIĆ ABELA

HEMIJA, PROPEDEUTIKA

PONEDJELJAK OD 12:20-13:00

RAMIĆ KADRIJA

HEMIJA

UTORAK OD 15:40-16:25

OMERČIĆ SABINA

ANALITIČKA HEMIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA), PROPEDEUTIKA (PRAKTIČNA NASTAVA)

PETAK OD 14:50-15:35

RAMOVIĆ ELVIRA

MIKROBIOLOGIJA (TEORIJA)

PETAK OD 8:50-9:30

MUKAČA ELVEDINA

MIKROBIOLOGIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA), ANATOMIJA I FIZIOLOGIJA ČOVJEKA

PONEDJELJAK OD 8:50-9:35

ĐIKIĆ JADRANKA



ANATOMIJA I FIZIOLOGIJA ČOVJEKA, GINEKOLOGIJA, PEDIJATRIJA, ZARAZNE BOLESTI

PONEDJELJAK OD 9:45-10:30

SMAJLOVIĆ SABINA

INTERNE BOLESTI, HIRURGIJA, MEDICINA RADA, HISTOLOŠKA TEHNIKA (PRAKTIČNA NASTAVA)

PONEDJELJAK OD 14:00-14:45

KADRIĆ AZRA

URGENTNA MEDICINA, MIKROBIOLOGIJA  (PRAKTIČNA NASTAVA), KLINIČKA BIOHEMIJA

SRIJEDA OD 14:50-15:35

KADRIBAŠIĆ RIBANA

ANATOMIJA I FIZIOLOGIJA ČOVJEKA, PATOLOGIJA

ČETVRTAK OD 13:10-13:45

KRŽALIĆ FADILA

MIKROBIOLOGIJA (PRAKTIČNA NASTAVA), EPIDEMIOLOGIJA, INTERNE BOLESTI, KLINIČKA BIOHEMIJA, PRVA POMOĆ

PONEDJELJAK OD 16:40-17:25

KEKIĆ ALEN

MIKROBIOLOGIJA (PRAKTIČNA NASTAVA), SANITARNA TEHNIKA, DERMATOLOGIJA,  HEMATOLOGIJA

UTORAK OD 18:20-19:05

HADŽIĆ SELMA

OSNOVI HIGIJENE I ZDRAVSTVENE NJEGE, HIGIJENA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA), SOCIJALNA MEDICINA

PONEDJELJAK OD 15:40-16:25

ŽDRALOVIĆ NAIDA

OSNOVI HIGIJENE I ZDRAVSTVENE NJEGE, HIGIJENA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA)

SRIJEDA OD 11:30-12:15

ŠKRIJELJ SELVIJA

FARMACEUTSKA TEHNOLOGIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA), TOKSIKOLOGIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA),  INDUSTRIJSKA TEHNOLOGIJA (PRAKTIČNA NASTAVA)

SRIJEDA OD 14:00-14:45

SPAHIĆ ILDA

SANITARNA TEHNIKA (PRAKTIČNA NASTAVA), KLINIČKA BIOHEMIJA (PRAKTIČNA NASTAVA), HEMATOLOGIJA (PRAKTIČNA NASTAVA), EPIDEMILOGIJA (PRAKTIČNA NASTAVA)

UTORAK OD 13:10-14:00


JAŽIĆ AMELA

FARMACEUTSKA HEMIJA, KOZMETOLOGIJA, FARMAKOLOGIJA, FARMAKOGNOZIJA

UTORAK OD 15:40-16:25



ZUKANOVIĆ ILVANA

BROMATOLOGIJA (TEORIJA I PRAKSA)

PONEDJELJAK OD 17:30-18:15

MUJEZIN INDIRA

INDUSTRIJSKA TEHNOLOGIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA), FARMACEUTSKA TEHNOLOGIJA (TEORIJA I PRAKTIČNA NASTAVA)

ČETVRTAK OD 15:40-16:25

MUJIĆ BEDRIJA

VJERONAUKA

UTORAK OD 12:20-13:05

IŠERIĆ AMIRA

VJERONAUKA

SRIJEDA OD 14:00-14:45

JOVANOVIĆ HALILOVIĆ MIRJANA

ZDRAVSTVENA PSIHOLOGIJA I ETIKA

SRIJEDA OD 12:15-13:05

MUMINOVIĆ KURIĆ JASENKA

ZDRAVSTVENA PSIHOLOGIJA I ETIKA

PONEDJELJAK OD 14:00

LONIĆ NAIDA

NJEGA BOLESNIKA (PRAKTIČNA NASTAVA)

PETAK OD 10:00-13:00

HASANICA ADELA

NJEGA BOLESNIKA (PRAKTIČNA NASTAVA)

SRIJEDA OD 12:20-13:05

OMERHODŽIĆ SOKOLOVIĆ BELMA

NJEGA BOLESNIKA (PRAKTIČNA NASTAVA), BOLNIČKA PRAKSA (OČNA I ORL)

PETAK OD 10:40-11:30

SALIHOVIĆ SENADA

BOLNIČKA PRAKSA(HIRURGIJA)

SRIJEDA OD 12:30-13:30

DIZDAREVIĆ ELMA

BOLNIČKA PRAKSA (ZARAZNE BOLESTI, URGENTNA MEDICINA)

ČETVRTAK OD 13:00-14:00

PLEHO JASMINA

BOLNIČKA PRAKSA (GINEKOLOGIJA, INTERNE BOLESTI)

PETAK OD 13:00-14:00

BEGANOVIĆ MEDIHA

PEDIJATRIJA (PRAKTIČNA NASTAVA), INTERNE BOLESTI (PRAKTIČNA NASTAVA)

SRIJEDA OD 13:00-14:00






Ažurirano Nedjelja, 13 Novembar 2016 20:30
 
Baner
Baner
Baner

Vremenske prilike

 
Sarajevo °C
  18.03.2019