J.U. Srednja medicinska škola Sarajevo

  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
  • default color
  • red color
DRUGO MJESTO NA XXIV OPĆINSKOM TAKMIČENJU U PRUŽANJU PRVE POMOĆI PDF Ispis E-mail
Autor Altijana Dizdarević   
Ponedjeljak, 01 April 2019 00:53

2

3. marta u prostorijama naše škole i prostorijama Srednje trgovačke komercijalne škole, održano je XXIV općinsko takmičenje u pružanju prve pomoći.  Na takmičenju je učestvovalo skoro 100 takmičara i preko 50 volontera koji su učestvovali u organizaciji takmičenja. Ekipa naše škole je zauzela visoko drugo mjesto, samim time što je nadjačala prošlogodišnje državne prvake i time održala tradiciju zadnjih 6 godina  da u našu  školu donese pehar.

U narednom periodu ekipa nastavlja sa pripremama za predstojeću Medicinijadu koja će se održati u Tuzli krajem mjeseca aprila. Ekipu prve pomoći ugostile su i čestitale im na postignutom uspjehu direktorica škole prof. Kešo Sadina i zamjenica direktora prof. Sukalo Subha i tom prilikom poželjele sreću za takmičenje na Medicinijadi
Ažurirano Ponedjeljak, 01 April 2019 01:02
 
Baner
Baner