DAN DRŽAVNOSTI BOSNE I HERCEGOVINE PDF Ispis E-mail
Autor Knežević Marija i Belma Mehanić Kapo
Petak, 30 Novembar 2018 21:38
Školska priredba povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine održana je 23.11.2018. godine. Na samom početku, članovi Historijske sekcije upoznali su nas sa činjenicama povezanim sa ovim velikim datumom. Bogatim kulturno-umjetničkim programom učenici su doprinijeli svečanoj atmosferi. Uz prigodne muzičke numere, u izvođenju školskog orkestra i pjevačkog sastava, zanimljivim i inspirirajućim recitalima članova Recitatorske sekcije, kao i jedinstvenim nastupima folklora podsjetili smo se na bogatu kulturnu tradiciju naše domovine.
Kao i uvijek, tehničku podršku u realizaciji priredbe pružili su članovi Informatičke sekcije. Naši suradnici iz lokalne zajednice KUD“ Ilidža“ i KUD“ Ilijaš“ za potrebe nastupa folkolora ustupili su narodne nošnje te im se ovim putem zahvaljujemo.

Marija Knežević, prof.
Belma Mehanić Kapo, prof.