Fondacija „Izvor“, Izložba učeničkih radova PDF Ispis E-mail
Autor Belma Mehanić Kapo, Vildana Brulić-Šipilović i Omerčić Sabina
Subota, 24 Novembar 2018 16:04
17. novembra 2018. godine, u Fodaciji „Izvor“, u sklopu proslave Dana zahvalnoti, otvorena je Izložba učeničkih radova JU Srednja medicinska škola. Izloženi su radovi učenika Likovno-umjetničke i Inforatičke sekcije.

Zidove Fondacije „Izvor“ ukrasili su ebru radovi, rezbareni grbovi i fotografije učenika.

Otvaranju izlože prisustvovali su članovi sekcija sa profesoricama Vildanom Brulić-Šipilović i Belmom Mehanić-Kapo.

Članovi Hemijske sekcije sa voditeljicom sekcije Omerčić Sabinom su 19. 11. 2018. godine  posjetili  izložbu radova učenika naše škole.

21. novembra 2018. godine, članovi Informatičke sekcije sa prof, Belmom Mehanić-Kapo posjetili su „Izvor“ i tom prilikom dodijelili zahvalnicu članovima „Izvor“ tima za dugogodišnju uspješnu saradnju.
Izložba je bila otvorena do 23. novembra.